FOTOALBUM 2019

#srdcomdobrodruh

Zbaľ batoh, Skúmaj, snívaj, objavuj!

SPOJ SA SOMNOU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Spojené Arabské Emiráty 23. - 02.december

Občas človek potrebuje cez zimu vypadnúť do tepla. Tentokrát to bol aj môj prípad a rozhodolsom sa navštíviť Emiráty- Dubaj a Abu Dhabi, a to s dvoma donedávna neznámimi ľudmi. 

Polsko 20. - 22.september

Víkend strávený len kúsok od Slovenských hraníc v Zakopanom, Poľsku. Zdolali sme Kasprov vrch 🏔 (1 987 m n. m.), teda lanovka 🚠 nám to pomohla zdolať. 

Ibiza 14. - 19.august

Opäť Španielsko! Tentokrát párty ostrov Ibiza. Letná dovolenka na ktorej sme preskúmali pár pláži ostrova a loďou sa doplavili na susedný ostrov Formentera. Nechýbala ani poriadna žúrka v hlavnom meste, club Hï Ibizza.

Bali 01. - 13.jún

Bali patrí zatiaľ medzi najvzdialenejšie miesto, ktoré som navštívil. Na ostrove Bohov, ako je prezývaný, žijú veľmi milí a príjemní ľudia vyznávajúci hinduizmus. S týmto náboženstvom a kultúrou som sa stretol po prvý krát a veľmi ma zaujala ich silná viera a spôsob ako ju uctievajú. Bali je veľmi krásne miesto, ktoré mi dalo veľa.

Barcelona 17. - 20.máj

Barcelona je mesto, kde by som si vedel predstaviť žiť . V roku 2018 to bol grécky ostov Santorini, ktorý patril medzi najkrajšie miesta ktoré som v EU navštívil a videl. Myslím, že v tomto roku Barcelonu len ťažko niečo prekoná .

Madrid 05. - 08.apríl

Aprílovy výlet do hlavného mesta Španielska, Madrid. Rátali sme s jarnými teplotami, no dážď nás trochu prekvapil. Ubytovanie sme riešili cez Airbnb, takže sme spolunažívali u rodiny s dvomi malými deťmi. Bol to veľmi zaujímavý pobyt a hlavne opäť niečo nové.

Cyprus 10. - 13.február

Ostrov krásnych pláži a priezračného čistého mora. To ponúka Cyprus. Požičali sme si s priateľmi auto a vyrazili naprieč krajinou.

Dublin 05. - 09.február

Po všetkých tých absolvovaných tripov za slnkom a palmami, som sa rozhodol vycestovať na severozápad Európy a to konkrétne na ostrov Írsko. Už dlhšiu dobu ma lákalo navštíviť hlavné mesto Írska Dublin. Našla sa aj partia, ktorá sa na túto moju cestu rozhodla pridať.