FOTOALBUM 2018

#srdcomdobrodruh

Zbaľ batoh, Skúmaj, snívaj, objavuj!

SPOJ SA SOMNOU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Malorka 22. - 24.september

Septembrový víkend s partiou na Malorke. Požičali sme si skútre a celý deň sa preháňali južnou časťou ostrova, 20km od letoviska a hlavného mesta Palma de Mallorca.

Santorini 04. - 07.august

Grécky ostrov nachádzajúci sa v Egejskom mori. Ostrov bielo-modrých domčekov a krásných pláži som celý precestoval autom. Na spoznávanie mi stačili 3 dni.

Monako 17. - 18.jún

Na skok sme si odbehli pri krásne azúrové more a sledovali luxusné športiaky, ktoré sa preháňajú ulicami hlavného mesta Monaka-  Monte Carlo.

Maroko 09. - 16.jún

Cestovali sme krajinou na vlastnú päsť. Nie všetko šlo podľa plánov, no zdraví, šťastní a hlavne z veľmi veľa zážitkami sme sa vrátili domov. Navštívili sme Marakeš, Agadir, Saharu, filmové mesto. Kúpali sme sa v Paradise Valey a mali sme sprievodcu Iliasa, ktorý nás sprevádzal pár dní po krajine.

Rím 16. - 19.apríl

Svoj narodeninový darček od seba pre seba 🙂 Hlavné mesto a zároveň historické mesto Talianska, Rím. Víkendový pobyt som využil na prehliadku mesta. 

Izrael 12. - 18.február

Prvý spoločný výlet mimo Európu. Bola to najlepšia voľba, ktorú sme mohli spraviť. Autom sme precestovali krajinu Blízkeho východu.

#srdcomdobrodruh

Zbaľ batoh, Skúmaj, snívaj, objavuj!

SPOJ SA SOMNOU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH