Fotoalbum

2018-2020
5B4FC41F-3DFC-4844-8731-2142EAD231F7
Júl 2021

Z Baleárských hlavných ostrovov mi chýbal na zozname už len Menorka. Je na čase sa presťahovať do vnútrozemia a spoznávať Španielské prímorské mestá.

Večera v hlavnom meste Valletta
Júl 2020

Dovolenkoval som na malom ostrovnom štáte v Stredozemnom mori medzi Sicíliou a severnou Afrikou. Hlavným mestom Malty je Valletta, ktorá je jednou z najkrajších historických miest aké som mal možnosť vidieť.

Prechádzka po pláži v Dubai Marine
December 2019
August 2019

Ibiza nie je len párty ostrov ako ho všetci poznajú. Ponúka zaujímavé pláže a miesta, ktoré sa oplatí vidieť. Kúsok od ostrova sa nachádza jeho susedný ostrov Formentera, kde sa rozprestiera tá najkrajšia pláž Európy.

Na ostrove Nusa Penida
Jún 2019
Máj 2019

Po Madride opäť Španielské mesto, tentokrát to je Barcelona, kam som sa chcel ísť už veľmi dlhšiu dobu, no až teraz sa naskytla možnosť. Určite sa sem ešte raz vrátim! 

Apríl 2019

Hlavné mesto ležiace v srdci Španielska. Predĺžený víkend do Madridu som si doprial ako narodeninový darček. Časom by som chcel precestovať celé Španielsko. 

Február 2019

Kamarátové narodeniny sme sa rozhodli osláviť v jeho vysnívanom meste, ktoré je známe kvalitnou whisky a MMA hráčom Conorom McGregorom, ktorý má v Dubline svoju tréningovu halu. Nechýbala ani návšteva pivovaru Guinness či destilériu Jameson.

Február 2019

Cyprus som navštívil v jarnom období, a tak nebola možnosť vykúpať sa v mori. Zato bolo príjemne počasie na cestovanie a spoznávanie ostrova. Je rozdelený na Cyperskú a Tureckú časť. Ja som sa zdržiaval v tej Cyperskej časti.

September 2018

Malorka je španielský ostrov, ktorý som navštívil na víkend. Budem rád ak sa tam niekedy vrátim na dlhšie obdobie. Malorka patrí pod súostrovie Baleárskych ostrovov na západe Stredozemného mora. Patrí sem aj Ibiza či Menorka.

August 2018

Bielo-modrý ostrov Santorini som navštívil v roku 2018. Patril medzi môj prvý grécky ostrov, ktorý som navštívil. Už po príchode som vedel, že nebude posledný.

Jún 2018

Cestou z Maroka sme si zaleteli do Monaka, kde sme strávili jednu noc. Na to aby sme prešli celé Monako stačil jeden jediný deň.

Jún 2018

Maroko je nám najbližšia krajina Afriky a ja s priateľmi sme sa rozhodli vyhľadať lacné letenky a precestovať v krajine čo najviac miest.  

Február 2018

Prvý spoločný výlet mimo Európu. Týždeň strávený v krajine Blízkeho východu. Cestoval som naprieč krajinou, začínal som v meste Tel-Aviv a skončil v Eilate.

© SrdcomDobrodruh - Všetky práva vyhradené