MONAKO

#srdcomdobrodruh

Zbaľ batoh, Skúmaj, snívaj, objavuj!

SPOJ SA SOMNOU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

MONAKO

Síce maličké, ale zahraničnými turistami vyhľadávané. Hovorím o luxusnom štáte, ktorý má rozlohu len dva kilometre štvorcové a je obmývaný Stredozemným morom. Slnko tu svieti skoro počas celého roka a preto je obľúbeným miesto v Európe pre miliardárov, ktorí svoje vily sústredia práve do mesta Monte Carlo, ktoré je zároveň hlavným mestom Monaka.

Môj BLOG Z CESTY

MONAKO: ČLÁNOK 1/1

Francúzska riviera- Slnko, more, luxus, hazard

Síce maličké, ale zahraničnými turistami vyhľadávané. Hovorím o Monaku, luxusnom štáte s rozlohou dvoch kilometrov štvorcových, ktorý je obmývaný Stredozemným morom. Slnko tu svieti skoro počas celého roka a preto je obľúbeným miesto v Európe pre miliardárov, ktorí svoje vily sústredia práve do mesta Monte Carlo, ktoré je zároveň hlavným mestom Monaka.

ZAUJÍMAVÉ ČLÁNKY

ČO VIDIEŤ V MONAKU?

Slnko, azurové more a luxus. To je štát Monako

Síce maličké, ale zahraničnými turistami vyhľadávané. Hovorím o luxusnom štáte, ktorý má rozlohu len dva kilometre štvorcové a je obmývaný Stredozemným morom. Slnko tu svieti skoro počas celého roka a preto je obľúbeným miesto v Európe pre miliardárov, ktorí svoje vily sústredia práve do mesta Monte Carlo, ktoré je zároveň hlavným mestom Monaka. Luxusné hotely, honosné kasína, vyleštené športiaky, nádherné parky a priezračné azúrové more.

Videá z ciest

Prehrať video

MONAKO