Po nekonečnej ceste konečne mäkká posteľ. Sme v Taghazoust, kúsok od turistického mesta Agadir a na skok od Paradise Valley

PRÁVE ČÍTAŠ BLOG Z MAROKA: DEŇ ŠIESTY

Podarilo sa nám dostať do vytúženého Agadiru. 800km sme prešli za jeden deň a do Agadiru sme pricestovali nad ránom. Zvládli sme to ! Za jeden deň. 

Pomohla nám Slovenka, ktorá má známych v Taghazout, kúsok od Mesta Agadir. Šofér, ktorý nás viezol zo Sahary bol ochotný nás zaviesť do Marakešu, no odtiaľ sme museli ísť už po svojom. 

Sahara 🚗 Marakéš 🚗 Agadir 🚗 Taghazou.

Sú 4 hodiny ráno a my vystupujeme z autobusu, ktorý nás z Marakéšu doviezol do Agadiru. Je hlboká noc, za pár hodín začína svitať. Na stanici nás čakajú dohodnutí taxikári, ktorí mali o nás taký záujem, že na malý moment vznikol konflikt. Všetko sa pravdaže dalo do poriadku a my sme sedeli v dvoch taxíkoch smerujúcich k nášmu ubytovaniu, ktoré odporúčam nielen kvôli ochote domácich, ale aj dobrej polohe, ak máte v pláne navštíviť Paradise Valey a Agadir.

Dlho sme si nepospali, ale stačilo to na to, aby sme pokračovali v ceste. Na terase hostelu si vychutnávame čaj a chystáme sa kúpať do Paradise Valey. Opäť využívame možnosť, ako to bolo pri prvom dni v Marakéši, aby nám tento výlet zabezpečil hostel. 

Smerujeme do Paradise Valey, na miesto, ktoré v preklade, nie nadarmo, znamená raj.

TRIP NAPRIEČ MAROKOM MÁ 8 ČLÁNKOV

0 0 hlasovanie
Hodnotenie článku
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments

Zdielať článok

Instagram

Najnovšie články

Facebook

Moje promo kódy

© SrdcomDobrodruh - Všetky práva vyhradené
0
Chcem napísať komentár x
()
x